20190220_Triumph_Daria


Triumph Tiger 800 XCA, najbogatsza dostępna wersja.

Triumph Tiger 800 XCA, 1 rejestracja 03.2016. Rok prod.2015, 
aktualny przebieg : 29.400 km. Motocykl kupiony w polskim salonie, jeden użytkownik. Jest to najbogatsza wersja wyposażenia. Posiada m.in.: grzane manetki, grzane fotele kierowcy i pasażera, halogeny led, komputer pokładowy, ABS, TC, 3 gniazda zapalniczki, koła szprychowe, podnóżki aluminiowe, ozdobne aluminiowe osłony chłodnicy i podwozia, zawieszenie przednie WP, stelaże boczne pod kufry. W komplecie jest również: pełna książka serwisowa,
instrukcja obsługi, kluczyki zapasowe, wymienne zamki do kufrów pod
kluczyk stacyjki, oryginalna kolekcjonerska saszetka „Triumph” na
dokumenty. Tygrys został doposażony w aluminiową płytę pod kufer, kufer GIVI 47 litrów (wchodzą dwa kaski) oraz tank pad Triumph. Wszystkie przeglądy w autoryzowanych serwisach Triumph. Nowy napęd, wymieniony przy 27.863 km, świeżo wykonany pełny serwis na 30 tys.km. Aktualnie, na oponach Pirelli Scorpion – do przejechania jeszcze minimum 8-10 tys.km. Motocykl nie wymaga żadnego wkłady finansowego, jest przygotowany do następnej swojej wyprawy. Nie planowałem sprzedaży, ale trafiła się inna okazja.
W 2017 roku, w Bośni – Hercegowinie, w deszczu miałem delikatny uślizg na lewy bok. Oczywiście, wymieniłem części na nowe i oryginalne, w serwisie Triumph. Były to, plastik na lewym boku zbiornika paliwa oraz lewy przedni kierunkowskaz. Delikatne, prawie niewidoczne przetarcia są na lewym boku kufra oraz na lewym hand barze – jak na zdjęciach. Te drobne rysy dla niewtajemniczonych są niezauważalne. Poza tym, motocykl jest w idealnym
stanie, bezwypadkowy, serwisowany. Oczywiście, ma najlepsze miejsce w garażu.  Dla zainteresowanych, cała historia motocykla i właściciela jest dostępna, na życzenie, na naszej stronie www.motury.com.pl.
Można sprawdzić motocykl w dowolnym serwisie Triumph.W cenie dorzucę komplet używanych opon Metzeler Tourance Next (na zdjęciach) – co najmniej jeszcze kilka tysięcy do przejechania. Dodatkowo płatna, nawigacja TomTom Rider 550 – to najnowszy model, który posiada 4 rdzeniowy b. szybki procesor oraz dożywotnie bezpłatne mapy (koszt detal ok.1.750 zł). Kompletna instalacja jest już założona w sprzedawanym motocyklu. Instalacja zostanie jeśli kupujący kupi również nawigację.

telefon kotaktowy: Darek +48 885 980 466
cena: 39950 PLN